אולם חתונות במרכז

בשעה טובה החלטתם שאתם מעוניינים במיסוד הזוגיות שלכם. לאחר הצעת הנישואין המרגשת וניצוצות האהבה שממלאים את האוויר, אתם בוודאי לא תופתעו לגלות שהדרך לחופה לא הולכת להיות פשוטה וקלה. היא רצופה הכנות והחלטות, ויכוחים והסכמות. תצטרכו לבחור אולם לחתונה ושמלה, להקה או תקליטן וגם חליפה וכמובן שהיד עוד נטויה.

היכן מתחתנים – בטבע או באולם אירועים במרכז?

רבים מתלבטים היכן לחגוג את הרגעים המאושרים. האם לעשות זאת בחוף הים או באולם עירוני עם גן אירועים. אולם האירועים המפואר והחדשני הרמוזו חוסך לכם ויתור על אחד מחלקי המשוואה. מיקומו המושלם של המתחם – בפאתי העיר מודיעין ובין עצי יער בן שמן – יוצר מיזוג מרהיב בין אדריכלות עירונית יוצאת דופן לצלילי ציפורים ואוויר הרים.

הרמוזו מספק לכם צוות הפקה מנוסה ומיומן שלא עוזב אתכם לרגע ומעניק ליווי, עצה ועזרה בקבלת ההחלטות ובכל עניין. בשל ריבוי האטרקציות הקיימות בתקופתנו והצורך ברעיונות מקוריים נדרשים הזוגות המאושרים לעזרה מקצועית ויצירתית. הצוות שלנו יעזור לכם בהגשמת החלומות והפיכת הרעיונות לברי ביצוע. בואו לבקר במתחם המפואר ולשוחח עם הצוות הנהדר.

הרמוזו מבפנים עם תאורה ורודה

כיצד לגרום לאורחים לפזז על רחבת הריקודים?
רבים מהמתחתנים ממעיטים בחשיבות הבחירה באולם עם נגישות נוחה למוזמנים. כתוצאה מכך, לא מעט פעמים מגיעים האורחים עייפים ומותשים אחרי עמידה בפקקים או נסיעה ארוכה. הפתרון היחיד והפשוט לכך הוא לחגוג את האירוע במקום מרכזי ונוח. אתם תחסכו למשפחה ולחברים את הנסיעות הארוכות והם בתמורה לא יפסיקו לרקוד עד השעות הקטנות.

הרמוזו הוא לא רק אולם חדש לגמרי וייחודי בטכנולוגיה החדשנית שלו. הוא גם ממוקם בין צירי התנועה המרכזיים ביותר במרכז הארץ. כמו כן, המתחם הגדול משופע במקומות חנייה רבים והאורחים אינם צריכים לחנות רחוק ולצעוד מרחקים עצומים לעבר האולם.

החלטתם להתחתן ואתם עוד מתלבטים?
בדקתם אולם חתונה אך אתם עדיין לא מספיק מרוצים? לא בטוחים היכן אתם מעוניינים לחגוג את טקס החופה והקידושין? הרמוזו הוא בדיוק המקום שאתם מחפשים. צרו עמנו קשר כבר עכשיו ובואו להתרשם מהמתחם היפהפה ומהצוות המסור והמדהים.